Alkomedica - wszywka alkoholowa Esperal Ostrów Wielkopolski

ikona telefonu komórkowego
+48 512 515 222

kontakt@alkomedica.pl

ikonka zegara
Rejestracja telefoniczna

Pon - Pt 8:00 - 21:00

Sobota 08:00 - 20:00

Niedziela 10:00 - 18:00

Informujemy, że lekarze przyjmują w wyznaczonych dniach i godzinach. Godziny rejestracji telefonicznej nie są równoznaczne z obecnością lekarzy.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do wypełniania formularza kontaktowego. Rozmawiamy w kilku językach. Nie zwlekaj - napisz do nas!

Leczenie alkoholizmu Ostrów Wielkopolski - bez kolejki. Posiadamy szybkie terminy!

Najważniejsze informacje o rejestracji pacjentów w centrum medyczne Alkomedica:

  • prawa strzałka z niebieskim tłem Infolinia centrum medyczne jest czynna 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, każdą sobotę w godz. 8-20 oraz każdą niedzielę w godz. 10-20).
  • prawa strzałka z niebieskim tłem Lekarze przyjmują wg wcześniej podanej dyspozycyjności (co najmniej kilka razy w tygodniu). W celu rejestracji wystarczy zadzwonić kilka dni przed planowanym przyjściem.
  • prawa strzałka z niebieskim tłem Możemy zarejestrować pacjentów z maksymalnie 10-dniowym wyprzedzeniem, gdyż nie posiadamy grafiku lekarzy na bardziej odległe terminy.
  • prawa strzałka z niebieskim tłem W dniu wizyty kontaktujemy się z pacjentami w celu potwierdzenia ich obecności. W razie niespodziewanej zmiany planów również prosimy o wcześniejszy kontakt, żeby nie blokować terminów innym osobom, które chcą skorzystać z zabiegu. W razie braku kontaktu ze strony pacjenta w dniu wizyty - wizyta zostanie anulowana.
  • prawa strzałka z niebieskim tłem Jeśli pacjent 3 razy rejestruje się na zabieg i nie pojawia się w gabinecie bez wcześniejszego poinformowania nas o tym, następna rejestracja jest możliwa dopiero po wpłaceniu zadatku w wysokości 200 zł. To samo dzieje się w sytuacji, jeśli pacjent kilkakrotnie zmienia i przekłada termin wizyty.

Dziękujemy za wyrozumiałość! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.